Школа Kultura Zvuku

Школа діджеїнгу та створення музики, частина Харківського творчого об'єднання Kultura Zvuku. Наразі працюємо в Києві та онлайн.

Курси

Якщо у вас вже є досвід діджеїнгу або створення музики - ми складемо для вас індивідуальну програму!

Викладачi

Подарункові карти

Подарункові карти та онлайн сертифікати на навчання у нашій школі

Докладнiше

Принципи

Iндивидуальна методика навчання

Методика кожного курсу продумана для учнів різного рівня. Навчання індивідуальне, тому программа адаптується під студента. Приймаємо новачків та учнів просунутого рівня.

Підтримка в розвитку

Kultura Zvuka — це платформа для розвитку музикантів. Окрім школи до складу проекту входять клуб, лейбл та букінг агенція. Ми уважні до доброго смаку і завзятості учнів. З тим, з ким відчуваємо себе на одній хвилі, раді розвиватися разом і надавати підтримку.

Актуальне обладнання

Ми не економимо на обладнанні. Вчимо на тому, що звично і комфортно для більшості наших викладачів — практикуючих діджеїв і продюсерів.

Записатися
на курс

Покажемо нашу студію, зробимо вступне заняття, більш детально розповімо про наші курси і відповімо на ваші запитання.

Вкажiть мiсто
Будь ласка, вкажiть ваше iм`я
Вкажiть коректний номер телефону
Вкажiть коректный e-mail
Введiть перевiрочний код Captcha1

Привіт!
Вибери своє місто, щоб ознайомитися з курсами нашої школи. Не переймайся, якщо в твоєму місті поки що немає наших курсів.
Вибери курси Online;)