Школа Kultura Zvuka

Школа діджеїнгу і створення музики. Створена на основі творчого об'єднання Kultura Zvuka, яке складається зі студії електронного продакшена, вінілового лейблу, клубу, букінг агенства, магазину вінілу і звуку. Викладачі школи - музиканти, що видають власні релізи на українських і європейських лейблах і виступаючі в клубах і на фестивалях України і Європи.

Ми практикуємо прикладну систему навчання. Студентам даються основні академічні знання, але основний упор робимо на практичні заняття і реалізацію в рамках обраного курсу. Dj школа використовує обладнання, яке коштує в більшості клубів. Для курсів створення музики у нас є студія, в якій зібрано парк вантажних і сучасних, аналогових і цифрових музичних інструментів.

Для дітей ми розробили спеціальні програми, але вони мало чим відрізняються від програм для дорослих. Ми дружимо, і спілкуємося на рівних. Рівень підготовки при випуску відповідає категорії - дорослий. Приймаємо в школу дітей від 10 років.

Ми працюємо в Харкові і онлайн. Нижче ви можете подивитися інформацію про наших курсах, викладачів, принципах навчання і записатися на ознайомчий урок.

Курси

Якщо у вас вже є досвід діджеїнгу або створення музики - ми складемо для вас індивідуальну програму!

Викладачi

Подарочные карты

Подарочные карты и онлайн сертификаты на обучение в нашей школе

Докладнiше

Принципи

Iндивидуальна методика навчання

Методика кожного курсу продумана для учнів різного рівня. Навчання індивідуальне, тому программа адаптується під студента. Приймаємо новачків та учнів просунутого рівня.

Підтримка в розвитку

Kultura Zvuka — це платформа для розвитку музикантів. Окрім школи до складу проекту входять клуб, лейбл та букінг агенція. Ми уважні до доброго смаку і завзятості учнів. З тим, з ким відчуваємо себе на одній хвилі, раді розвиватися разом і надавати підтримку.

Актуальне обладнання

Ми не економимо на обладнанні. Вчимо на тому, що звично і комфортно для більшості наших викладачів — практикуючих діджеїв і продюсерів.

Записатися
на курс

Покажемо нашу студію, зробимо вступне заняття, більш детально розповімо про наші курси і відповімо на ваші запитання.

Вкажiть мiсто
Будь ласка, вкажiть ваше iм`я
Вкажiть коректний номер телефону
Вкажiть коректный e-mail
Введiть перевiрочний код Captcha1
Refresh

Привіт!
Вибери своє місто, щоб ознайомитися з курсами нашої школи. Не переймайся, якщо в твоєму місті поки що немає наших курсів.
Вибери курси Online;)