Monomonster

Створення музики

Володимир Алексєєв aka A1EX aka Monomonster — звукорежисер, саунд-дизайнер, діджей та лайв-перформер. Останні кілька років він опікується звуком та технічним забезпеченням на вечірках у нашому клубі та викладає продакшн у харківській школі та онлайн. З музикою він пов'язаний вже понад 20 років, а останні 10 — саунд-дизайн і саунд-інженеринг є його основною діяльністю. З 2011 року до початку викладання у школі у 2019-му він працював звукорежисером на кіностудії.

Перші кроки в музичний світ зробив як гітарист. Грав у багатьох групах, серед яких варто виділити проєкт AestheteizDead. Пізніше закохався в електронний звук та поступово перейшов на бік синтезаторів. Вже з електронним сетапом брав участь у проєкті Prince Albert. Пізніше соло  та у партнерстві з Zaiets почав писати та грати лайвом танцювальний матеріал. Наприкінці 2020-го року під ім'ям Monomonster випустив свій перший соло реліз.

Алекс пише музику та експериментує у різних стилях, зводить матеріал для груп та виконавців без будь-яких жанрових обмежень, але його серце однозначно належить бейс звучанню. Разом із друзями вони заснували промо-групу Badman Group, організовують вечірки у різних клубах, у тому числі й у Культурі звуку та опен-ейри на природі.

Алекс працює зі звуком як скульптор. Грунтовне розуміння теорії та колосальний досвід роботи з музикою у різних площинах дають йому можливість проводити ювелірну роботу зі звучанням. Великий досвід викладання та освіта педагога дозволяють знайомити учнів із музикою на глибинному рівні, роблячи це легко та захоплююче.