Monotronique

Діджеїнг

Рома Курган, він же Monotronique — український продюсер та діджей. Хоча вмістити всі його інтереси та навички в пару термінів досить складно. Цей викладач виділяється своєю еклектичністю у всьому. Він може змішати вогненний коктейль з чиказького футворку, класичного техно, приправити його сумішшю з десятка стилів британської музики і це точно змусить вас танцювати.

Рома в рівній мірі володіє навичками зведення в цифрі і на вінілі, а його релізи виходили на всіх можливих носіях: пластинках, CD-дисках, касетах і навіть дискетах. Існує альтернативний проект «Monotronique plays Jazz» з джазовими вініловими сетами Роми, але це охоплює лише малу частину його нетанцевальной колекції платівок. Він небайдужий до хіп-хопу, копає багато експериментальної музики і збирає релізи з саундтреками до фільмів. Із кінематографом Monotronique в стосунках не меньш близьких, ніж із музикою, а нещодавно він навіть зняв власний повнометражний фільм, але це тема для окремого тексту.

Місця, в яких грає Роман, часто теж не назвати очевидними. Він бував частим гостем в українських MEZZANINE, MetaCulture, грав в клубі на Кирилівській, брав участь у фестивалі SYNESTHESIA в Plivka, виступав в Польщі і Естонії, і кожен раз робить незмінно крутий внесок в наші вог вечірки. Він випускався на збірках лейблів Shall Not Fade і Banoffee Pies, а на Opal Tapes і Branch Points були його сольні релізи. Гостьові шоу і подкасти записував для Rinse FM, Rinse France, Radar Radio, Berlin Community Radio, 20ft Radio, Radio Syg.ma, Resonance, а один з треків потрапив в CD мікс Global Underground від Joris Voorn.

Широке коло смаків та інтересів Роман майстерно поєднує з умінням добиратися до суті будь-якого питання. Його знаннями можна наповнювати енциклопедії, але Рома воліє ділитися ними під час уроків або лекцій (деякі з них можна послухати на нашому ютуб-каналі). Таке комбо допомагає працювати з різними запитами від учнів, а головне — робити це своєрідно і цікаво.